חלקידיקי

מידע שימושי לחלקידיקי

חלקידיקי הוא אזור בצפון יוון הידוע בשלוש אצבעות היבשה שנשלחות ממנו אל הים האגאי וביערות האורנים הים תיכוניים המפנים את מקומם לחופים חוליים עם מי טורקיז במפרצים אקזוטיים מרהיבים.
האזור זוכה לפופולאריות בשנים האחרונות, בזכות היותו יעד המתאים במיוחד לטיול משפחות ביוון.
אנו ב- WTC מציעים לכם מגוון חבילות נופש לחלקידיקי בבתי מלון מפנקים במיוחד. החבילות שלנו כוללות טיסות הנוחתות בשדה התעופה של סלוניקי, במרחק כשעה נסיעה מחלקידיקי.
  
 • על קצה המזלג

  שלושת חצאי האיים אשר בחליקידיקי שונים מאוד זה מזה באופי, בפעילויות שהם מציעים ובנופים שבהם.
  סיטוניה וקסנדרה, הם מוקדי תיירות בהם תוכלו ליהנות מנופש בטן-גב קלאסי, ואילו בחצי האי המזרחי, אתוס, יש מספר רב של מנזרים והוא מיושב ע"י נזירים.
  קסנדרה, חצי האי המערבי ביותר, הוא המפותח מבין השלושה והוא מציע שלל אתרי נופש ומועדוני לילה תוססים. בנוסף לאלו, תוכלו למצוא מגוון אפשרויות לטיולים קלים, כפרים ציוריים ומספר אתרים ארכיאולוגיים, ביניהם אתר סטגיירה, עיר הולדתו של אריסטו ואולינטוס, הידוע ברצפות הפסיפס השמורות היטב שבו.

 • קניות בחלקידיקי

  אם אתם באיזור ורוצים ליהנות מקצת שופינג – מרכזי הקניות הטובים והקרובים ביותר נמצאים בעיר סלוניקי, כשעה נסיעה מחלקידיקי.
  איזורי הקניות בעיר מרוכזים בעיקר סביב הרחובות Agias Sophias, Mitropoleos ו-Timiski.
  אם אתם מחפשים משהו קצת שונה, כדאי לגשת לאזור רחובות Chalkeo, Kissouras וכיכר Dikasterion שם תמצאו חנויות מקומיות ומיוחדות.
  מרכז הקניות המוביל של העיר הוא Mediterranean Cosmos והוא נמצא בסמוך לשדה התעופה. ניתן למצוא פה מגוון חנויות של מותגי אופנה, חשמל, תכשיטים ועוד.
  אל תפספסו ביקור בשוק מודיאנו – שוק ססגוני בו תוכלו למצוא הכל מכל ולחוות את הטעמים והריחות המיוחדים של יוון. כדאי להגיע בשעות הבוקר ולו רק כדי לסייר בין הדוכנים, הרוכלים והצלילים. אגב, בעבר היה השוק שייך למשפחה יהודית בשם מודיאנו, מכאן שם השוק.

מזג אוויר

חלקידיקי

היום, שישי 19.07 בהיר
32°-39°
שבת 20.07 30°-38° בהיר
ראשון 21.07 27°-37° בהיר
שני 22.07 27°-37° בהיר
שלח!