סנטוריני
הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

מידע שימושי לסנטוריני

סנטוריני היא קבוצה מעגלית של מספר איים יוונים בים האיגאי. הגדול מבינהם נקרא טירה (THIRA) אך מוכר יותר בשם סנטוריני. יופיים של צוקי סנטוריני, המעוטרים בכפרים שבתיהם מסויידים בלבן ומעוטרים בכיפות כחולות, בצירוף מזג האוויר הקיצי, הפכו את האי סנטוריני לאחד מאתרי התיירות הפופולריים ביותר בים האגאי.
חופשה בסנטוריני כוללת שילוב של חופשת בטן גב רגועה ורומנטית, טיול אל היקבים השונים השזורים לאורך האי וביקור באתרי עתיקות. 
  • על קצה המזלג

    סנטוריני נחשב לאחד מאתרי הנופש הרומנטיים ביותר בעולם, עם השקיעה המפורסמת שלו שהופכת אותו ליעד מושלם להצעות נישואין, ירח דבש וחופשות רומנטיות.
    בנוסף לנופים ולשקיעות עוצרי הנשימה, בסנטוריני ניתן לערוך סיור ביקבים ולטעום מהיין המיוצר במקום, לבקר באתרי עתיקות ולנוח על חופי הים הממוקמים בחלקו המזרחי של האי, בעיירות החוף קאמרי, פריבולס ופריסה

  • לינה בסנטוריני

    סנטוריני מפורסם בזכות הטופוגרפיה המיוחדת שלו שנוצרה בעקבות התפרצות הר הגעש שבאי. נופש בסנטוריני ידוע בזכות בתי המלון הלבנים הצפופים (cave style), המרוכזים על הצוק סמוך ללוע הר הגעש (הקלדרה), כאשר הגישה אליהם דורשת עלייה במדרגות רבות. ניתן למצוא מלונות גם בצידו המזרחי של האי לחופי הים הידועים בצבע החול השחור שלהם.

חבילות
חבילות

מזג אוויר

סנטוריני

היום, שישי 19.07 בהיר
25°-29°
שבת 20.07 25°-26° בהיר
ראשון 21.07 25°-26° בהיר
שני 22.07 25°-27° בהיר
שלח!